top of page

Atskats uz 2021. gadu


Lai arī šis gads ir bijis izaicinājums mums visiem, tomēr Riteņbraukšanas sportam šis nebūt nav sliktākais gads. Globālā un tajā skaitā Latvijas līmenī riteņbraukšanai ir pievērsušies pēdējā simtgadē lielākais cilvēku skaits! Arī mēs - LRAAA, esam cieši sekojuši līdzi notikumiem riteņbraukšanas sportā 2021 gadā. Šis gads ir bijis veiksmīgs gan jaunatnes līmenī, gan arī lielisku sniegumu ir demonstrējuši mūsu vadošie riteņbraucēji - Krists Neilands, Emīls Liepiņš un Toms Skujiņš. 
Pateicoties LRAAA biedru atbalstasm , LRAAA 2021 gadā ir spējusi atbalstīt MSĢ KAUSA norisi, kā arī esam pielikuši savu roku tam ,lai mūsu sportisti varētu startēt Eiropas čempionātā, kas norisinājās Itālijas pilsētā Trentino. Lai treniņu process būtu vieglāks, šajā gadā esam iegādājušies pāris Stages velodatorus, kas jau veiksmīgi nogādāti Murjāņu Sporta ģimnāzijas rokās. 
Par to visu mums ir jāpasaka paldies mūsu atbalstītājiem - SIA Feel Free un Andrejam Uzulēnam, 4Cyclists un Kārlim Berlandam, Veikalam Brūklene un Tomam Alsbergam, SIA Meat Me un Jānim Ozolam, SIA Cleanland PHS un Gintam Reinoldam, kā arī mūsu ilggadējam un kaislīgam riteņbraukšanas atbalstītājam- Viesturam Ošim. Liels paldies arī visiem mūsu biedriem, bez kuru atbalsta šis nebūtu iespējams!

Comments


Iesakam izlasīt
Nesenie raksti
Arhīvs
Atslēgas vārdi
Sekojiet mums!
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
bottom of page